1. Тренажерный зал

2. Кардіо зона

3. Груповий фітнес: розвиток м'язової сили

Functional – Це серія унікальних тренувань, що гармонійно поєднують у собі аеробні техніки, силові блоки та стретчинг. Заняття проводяться в режимі non-stop за допомогою фітнес обладнання (slide, step, body-bar, гантелі). Підвищує рівень функціональних можливостей організму, розвиває фізичні якості (витривалість, працездатність, тонус), допомагає скинути зайву вагу та скоригувати проблемні місця.

TRX — є системою вправ, головними елементами якої стали спеціальні петлі та робота з власною вагою. Це швидкий та відчутний результат, навантаження на велику групу м'язів та сухожилля, спалювання великої кількості калорій.

Parterre – Силовий клас слабкої інтенсивності, що складається з вправ без осьового навантаження. Всі вправи виконуються на килимках, тому заняття здолає будь-яка жінка, яка не має протипоказань для спорту. Клас рекомендований для тих, кому протипоказано вертикальне компресійне навантаження.

Tabata - Тренування за системою Табата чудово спалюють жир, і справді можуть вивести Ваші фітнес-заняття на новий рівень. Вправи виконуються в максимально-швидкому темпі протягом 20 секунд, після чого слідує 10-ти секундна пауза на відпочинок.

Upper body - Силове тренування, під час якого активно задіяні всі м'язи рук, грудей, спини та живота

Legs + Press - Високоефективне тренування м'язів преса, ніг та сідниць.

Super Butt - Високоефективне тренування м'язів ніг та сідниць.

PUMP - аеробіка вважається надзвичайно ефективним видом фітнесу, що дуже швидко дозволяє підтягнути і накачати м'язи, скинути жир, стати стрункішим і витривалішим.

ABT – Силовий урок спрямований на тренування м'язів ніг, сідниць, черевного пресу. Урок проводиться із використанням силового обладнання.

4. Групові тренування: схуднення та зміцнення серцево-судинної системи

Step + Change - Тренування поєднує в собі аеробні інтервали на степ-платформі та силову роботу. Програма дозволяє одночасно опрацьовувати всі групи м'язів, одночасно тренуючи силу та витривалість. МaxCardio.

STEP - Є комплексом вправ високої інтенсивності. Він поєднує в собі силові та аеробні навантаження. Заняття проводяться із застосуванням силового обладнання та степ-платформ. Цей напрямок фітнесу сприяє розвитку: дихальної системи, судин і серця, основних м'язових груп, координації рухів.

Problem zone (тренування на проблемні зони) тренування, що включає силове та кардіонавантаження. Основний упор у занятті посідає руки, прес, стегна і сідниці. Приділяється велика увага силовому навантаженню почергово на всі чотири зони, таким чином, тренування набуває циклічності та тенденції до збільшення навантаження з кожним новим циклом. Клас рекомендований для підготовлених клієнтів.

Press+Stretching - інтенсивне силове тренування, спрямоване на опрацювання черевного преса разом із комплексом вправ в розвитку гнучкості. Підходить для всіх рівнів підготовленості

5. Фітнес у групах: розтяжка, підвищення гнучкості, оздоровлення, релаксація

Stretching – Комплекс вправ, призначений для того, щоб м'язи були еластичними, а суглоби гнучкими та рухливими. Заняття сприяють розвитку та збереженню рівня гнучкості м'язів; рухливості суглобів, посилюючи циркуляцію крові у них; покращують стан судин та еластичність зв'язок; покращують фігуру, допомагають скинути зайві кілограми; підвищують витривалість та енергійність; розслаблюють та заспокоюють. Підходить усім.

Fly Yoga – гармонійний синтез йоги та інших тілесних практик з використанням спеціального гамака. Флай-йогу ще називають антигравітаційною. Вона повністю виправдовує таку назву, знімаючи все навантаження з вашого хребта. На заняттях флай-йогою ви зміцните м'язи, розвинете гнучкість і «натренуєте» судини.

PILATES - Зміцнює м'язи тіла, підвищує гнучкість та покращує загальний фізичний стан організму, а також зміцнює м'язи преса, покращує координацію та знижує стрес.

YOGA - Комплекс оздоровчих вправ, що сприяє фізичній і глибокій внутрішній роботі. Тренування на розвиток гнучкості та нормалізацію психоемоційного стану, підвищення загального тонусу. Рекомендується для будь-якого рівня підготовленості.

Fit Stretching - Тренування включає елементи фітнес тренування, пілатесу, динамічний, балістичний та інші види стретчингу. Прості та ефективні вправи допомагають зміцнити м'язи, надати рухливість суглобам та розвинути необхідну гнучкість.

Pilates Ball – тренування спрямоване на зміцнення всіх м'язів тіла з використанням великих м'ячів (Fitball). Тренування допоможе виправити поставу, покращити координацію та підвищити гнучкість.

Pilates Mix – тренування для тих, хто любить різноманітність. Це унікальна система вправ на розтяжку, зміцнення м'язів, поліпшення постави, гнучкості, почуття рівноваги та створення стрункішої фігури